Anasayfa

Genel

Sohbet Odaları

Sohbet Odaları

Cilve.net olarak siz değerli kullanıcılarımıza sohbet odalarımızdan bahsetmek istiyorum bu yazımda unutmayinki günümüzde oldukça popüler bir hal alan yazılı sohbet`i siz sevgili ve değerli kullanıcılarımızın beğenisine sunuyoruz ve keyifli eğlenceli dakikalar geçirmeniz için 7 / 24 çalışıyoruz sizlerin istekleri bizim için çok önemli olup yorumlar kısmından eksiklerimizi belirtebilirsiniz sohbet odalarımızda ülkemizden ve ülke dışından bir çok kullanıcı bulunmaktadır ve sizde bu kullanıcılar ile tanışarak yeni dostluklar edinebilirsiniz ve bir çok arkadaşınız olabilir tamamen ücretsiz ve bedava olarak hizmet vermekteyiz ve sizlerden hiç bir maddi manevi talebimiz bulunmamaktadir bulunmamaktadir şu zor günlerdeki tek hedefimiz ve arzumuz sizlerin evlerinizde keyifli ve huzurlu zaman gecirmeniz bunun içinde Cilve.Net sohbet odalarına girerek 24 saat sohbet etmenin keyfini yasayabilir ve oldukça güzel ve özel anlar yaşayabilirsiniz sohbet odalarımızda uyulması gereken bir çok kural vardır ve bunlara uyulması kesinlikle zorunludur alt basliklarimizda siz değerli okurlarımıza kısa kısa bunlardan bahsetmek istiyorum hep birlikte gelin kurallarımızı inceleyelim arkadaşlar.

Sohbet Odası Kuralları

Sohbet odası kurallarından size maddeler halinde bahsetmek istiyorum ve sizlerinde buna uyacaginizdan eminim bu kuralları kısa kısa açıklıyorum sizlere hazır mısınız evet bence oldukça hazırsınız.

  1. Sohbet Odalarında Argo Kelime Kullanımı Kesinlikle Yasaktır Ve Gerekli Bütün İşlemler Uygulanarak Sunucudan Uzaklastirilacaktir.
  2. Sohbet Odalarımıza Cinsel İçerikli Rumuzlarla Girmek Yasaktır Ve Zline İle Cezalandırılacak Bir Daha Sunucuya Girişi Yasaklanacaktır.
  3. Sunucu İçerisinde Flood Kullanımı Kesinlikle Yasaktır.
  4. Diğer Kullanıcılarımızı Rahatsız Edici Şekilde Konuşmak Yazmak Yasaktır.
  5. Kanal Genelinde Başka Sitelerin Reklamını Yapmak Kesinlikle Yasaktır Ve Gerektiği Takdirde Yargı Yoluna Gidilecektir.
  6. Sohbet Odalarımızda Din Dil Irk Ayrımı Yapmak Yasaktır Ve Gerekli Bütün İşlemler Uygulanacaktır.
  7. Sunucu Genelinde Numara Vermek Yasaktır.
  8. Sohbet Odalarımızda Facebook Twitter Instagram Adreslerinizi Paylaşmak Kesinlikle Yasaktır.
  9. Aile Ve Ahlaki Degerlere Sahip Olarak Sohbet Edilmeli Ve Bunun Bilincinde Davranılmalıdır.
  10. Sohbet Odası Genelinde Cinsel İcerikli Paylaşımlar Yapmak Kesinlikle Yasaktır.

Cilve.Net sunucusuna girerek bütün bu kuralları kabul etmiş olursunuz ve uymak zorundasinizdir uymadiginiz takdirde sohbet odaları adminleri ve Kanal yetkileleri tarifindan cezalandırılacaksiniz biz cilve.net olarak kocaman bir aileyiz ve bu aileye katılmanız için sizlerinde tek yapması gereken şey sohbet odalarımıza girerek bizlerle tanışmak ve muhabbet etmek bugünkü makale konumuz sohbet odalarıydı ve makalemizin sonuna geldik arkadaşlar hepinize hoş sohbetler diyerek üzücü olsada yazımı sonlandırmak zorundayım.

YORUM BIRAKIN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Muatafa dedi ki:

Gayet guzel bir aciklama olmus elinize saglik

torrent dedi ki:

This is a same signal post. Thanks for posting this. Odelia Gardener Eadie

porno dedi ki:

Nice replies in return of this matter with solid arguments and telling everything regarding that. Dianne Jared Bazar