Anasayfa

Genel

Tiktok Sohbet

Tiktok Sohbet

Ücretsiz Tiktok sohbet 

Takipçi toplamak için yapmanız gerekenler

Günümüzün yeni nesil paylaşım platformunda para kazanabiliyorsunuz. Nasılmı? öncelik 1000 adet takipçi toplayıp sonra yayına katılıyorsunuz. Para kazanma konusunda kolay olarak kazanamıyorsunuz. Çünkü herkes para kazanmak istiyor ve aynı amaç için çabalıyor. Birileri altın dağıtması lazım fakat o birilerini nereden bulacaksınız. Kısaca para kazanma hayali ile tiktok indirip tuhaf tuhaf hareketler yaparak beğeni kazanabilirsiniz ama asla para kazanamazsınız. Kazanabilmeniz için çok değişik içerikler ilgi çekici nevaleler bulmanız gerekli. Biz buna hayal perestlik diyoruz. Diyelimki çok güzel bir yayındasınız gün boyu yada iki güne bir 1dolar kazandınız, bu size yetmez harcadığınız interneti bile karşılamıyor. Her zaman kazanan Tiktok ‘un kendisi dir.

Tiktok Sohbet odası

Tiktok bilinmeyenler

Bu makalemizde size Tiktok ‘un bilinmeyenlerini anlatmaya çalışacağız. Tiktok ta iyi bir aboneye ve takipçiye ulaşmak için ödeme yapıyorsunuz bu sayede önerilen olup takipçiniz artıyor. Sizin harcadığınız efor ve zaman bunu karşılamıyor. Tiktok sohbetleri zaman zaman 18+ olabiliyor. En önemlisi küçük çocuklarında bulunduğu sistemde kendisinden yaşça büyük insanlar kolaylıkla kandırabiliyor. Bu sebeple çocuklarımızı kendi gözetimimiz de tutmamız gerekli ve tedbiri elden bırakmamalıyız. Cilve.Net Sohbet odaları ‘nda para kazanabiliyorsunuz nasılmı? Abone kasmadan takipçi toplamadan para kazanma sanatına göz atalım.

Cilve.net Sohbet odaları

Sohbet üzerinden para kazanma

Kesinlikle takipçi toplamadan, komik duruma düşmeden ve efor harcamadan para kazanabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey Nick seçip Sohbet platformuna girmek. Daha sonra nick kayıt işlemi yaptıktan sonra Sohbet etmek. Sohbet ederken nasılmı para kazanacağız? Çok kolay Siz sohbet ettikçe puan ölçer sizin puanlarınızı ölçecek. Ayın en çok gevezesi kim ise ilk 10 üzerinden tablo görünecektir. Sadece yeni insanlarla sohbet ederek para kazanmanın ilk kısmı yazışmak ve puan toplamak. Diğer şekilde para kazanmak istiyorsanız #sales kanalında görev alabilirsiniz. Aklınıza takılan soru #sales kanalı nedir? Sales kanalı sistemde bulunan kanalları kiralama sistemi bu sayede kanallar kiralandıkça extra para kazanacaksınız. Diğer bi kazanma şekli arkadaş çağırarak para kazanabilirsiniz. Kendinize kanal açıp arkadaşlarınızı kanalınızda Sohbet ettiriseniz kişi başı ödeme alırsınız. Toplamında aylık kazancınız asgari ücretin üzerinde olacaktır. Diğer bir kazanç yöntemi webmaster ekibi. Web master ekibine girdiğiniz zaman yapılması gereken görevleri yaptığınız anda parça başı para kazanabiliyorsunuz.

Örneğin makale yazmanız gerekiyor makale başı 1 dolar kazanabilirsiniz. Ayda bin makale yazarsanız bin dolar kazancınız olur extradan. Evden çıkmadan, Emir almadan ve herhangi bir yere gitmeden kendi işinizin patronu olabilirsiniz. Fakat azimli olacaksınız önce öğrenecek sonra uygulayacaksınız. İlk etapta karışık gelebilir belkide zor gelebilir ama hiç bir şey o kadar da zor değildir. Zamanla alıştıktan sonra otomatik olarak yetkileniyorsunuz.

Cilve Sohbet platformu

Yeni nesil Sohbet ağında yetki sıralaması

Mesela ilk girdiğinizde bir nick  (takma isim) seçiyorsunuz. Örneğin BlackDead gibi bir nick seçtiniz. Mobil iseniz üst sağ köşede üç adet çizgi var oraya tıklayıp Nickimi Kaydet var oraya şifrenizi ve e-posta adresinizi yazıp tamam diyorsunuz. Web den giriş yaparsanız da aynı şekilde yapabilirsiniz. Fakat Mirc Script indirip onu kullanıyorsanız herşey komutla yapılabiliyor. Mirc den giriş yaptıysanız nick şifreleme komutu /nickserv register şifre e@mail. Örnek Read nickini seçtik şifremiz 12345 olacak komut şu şekilde olmalı: /NickServ register 12345 mycount@yahoo.com gibi.

Sistemde sohbet ettikçe otomatik puanınız artacak belli bir seviyeye geldiğinizde (+) olacaksınız AutoVoice puanlarınız arttıkça yükseleceksiniz. Hem para kazanıp hem yetkiniz artacak Ardından (@) olacaksınız AutoOperator kısaca op diyoruz. Bununda bir üstü (&) Sop yani SuperOperator. Kanal sahibi olabilmek için (.) Founder oluyorsunuz. Ardından Adminlik ler başlıyor Bir sonraki makalelerimizde size Adminlik Yetkilerini ve nasıl alabileceğinizi anlatacağız.

Tiktok SohbetSohbet odasıBedava Sohbet

YORUM BIRAKIN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.